COZJESC POWRACA !

12:34 Jedz Taniej 0 Comments

co zjesc do 15 zl, tanie przepisy
źródło: Grafika własna
Raz ciekawiej, raz mniej, ale zawsze od serca. Po ciemnych, bolesnych i trudnych miesiącach, w końcu przyszedł czas na reaktywację bloga. Od dziś ponownie będziecie mogli śledzić nasze kulinarne poczynania. Tanio, dobrze, studencko!

Nie ukrywam, że motywacją do dalszego działania jest ogromny sukces, jaki w internecie święcą niektóre z naszych przepisów. Dla przykładu post "jak przyrządzić kanie" zobaczyło już prawie 7 000 internautów! Niewiele mniejszą frekwencją cieszą się naleśniki ze szpinakiem ( ok 5 500 ) czy ryba w occie ( ponad 4 500 ).

Według naszych informatorów, po zamieszczeniu przepisu na kanie, drastycznie spadła liczba śmiertelnych ofiar pomyłki z podobnym (ponoć) muchomorem sromotnikowym. Danych tych nie potwierdza żaden szanowany ośrodek badania opinii publicznej, ale zdaniem przedstawicieli CozjescHumanResearch liczba ta spadła o ponad 20 %. Zapotrzebowanie na tego typu wpisy jak widać jest i będzie jeszcze rosło, a my przy okazji pragniemy pozdrowić wszystkie uratowane przez nas osoby ;)

                                                                                                                                                                            


Tak więc, motywujcie nas Drodzy Czytelnicy swoimi odwiedzinami. Każde Wasze wejście to dowód na to, że nasz blog jest dla Was interesującym punktem w całym tym, opasłym Internecie. 

Przy okazji zapraszamy potencjalnych reklamodawców do współpracy. Kontakt: jedztaniej@gmail.com 

Jesteśmy otwarci na wszelką współpracę :-)


0 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...