Koreczki śledziowe

10:18 Ryszard 0 CommentsKoreczki śledziowe z ogórkiem kiszonym i papryką, na imprezę idealne!

 Sylwester. Nieuchronnie zbliża się koniec tego i początek nowego roku. To, że znów się zestarzejemy jest co prawda trochę smutne, ale zabawa, na którą większość z nas uda się dziś wieczorem, wiele potrafi zrekompensować. Jako, że na naszym blogu w ostatnich dniach rzadko gościły przepisy (święta, przygotowania do Sylwestra, nauka..), postanowiliśmy dzisiaj wrzucić coś bardzo prostego, nie wymagającego zbyt dużego wkładu pracy własnej. Przystawkę jaką dzisiaj zaprezentujemy, śmiało możecie zabrać ze sobą na dzisiejszą balangę u swoich znajomych.
======================================================================
Do przyrządzenia koreczków śledziowych potrzebowali będziemy:
- Śledzie – 0.6 kg – ok. 7zł
- ogórki kiszone – ok. 0.5zł
- paprykę – ok. 1,5 zł
- wykałaczki – ok. 1 zł
Koszt łączny: ok. 10zł
====================================================================
Niektórzy do takich koreczków robią zalewę, ale szczerze mówiąc, myślę, że taka wersja na imprezkę będzie dużo mniej kłopotliwa.
Starajcie się zawijać śledziki w sposób taki jak widzicie na zdjęciach, bo wtedy macie pewność, że nie będą się one rozlatywać .
Cóż jeszcze mogę Wam powiedzieć. Życzę wszystkim czytelnikom bloga cozjesc.blogspot.com wszystkiego najlepszego w nadchodzącym 2013 roku (słownie : dwa tysiące trzynastym), może nie będę oryginalny, a życzeń tych nie zapamiętacie po kres swoich egzystencji, ale trwajcie w zdrowiu (bo to przecież najważniejsze), w szczęściu (nigdy za wiele), i w dobrobycie. Jedzcie też potrawy z naszego bloga, bo wtenczas będziecie mogli mieć pewność, że z głodu nie umrzecie. Szczęśliwego nowego roku !

0 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...